Fond Gábi

Vím, jaké to je vyhrávat velké závody a medaile. Pocit z vítězství ve světové konkurenci bych přála každému mladému sportovci, který se vydává na cestu vrcholového sportu. Vím ale také, jak může být tato cesta nejenom fyzicky náročná, ale i psychicky krutá. Rozhodla jsem se proto spojit s týmem sportovních psychologů a nutričních specialistů a vyrazit s nimi mezi mladé sportovce ve věku 12 až 16 let, jejich rodiče a trenéry. Chci, aby jim právě tito odborníci odprezentovali, jak je důležitá pro vývoj mladého jedince psychická stránka i správná výživa. A to nejen pro vrcholový sport! Právě v tomto věku se osobnostně profilujeme pro celý život. Ať už bude spjat se sportem na nejvyšší úrovni, nebo nikoliv.

 • FOND GÁBI
  Podporuje lidi s handicapem a poruchami příjmu potravy.
 • RADA FONDU

  Gabriela Soukalová
  Zakladatelka fondu
  Vladimir Kludaj
  Vlado je expert na emoce, profesionální kouč, terapeut Cesty a učitel osobního rozvoje. Je autorem a zakladatelem Školy Vědomého koučinku a programu Emoce jsou tvoje síla. Rád propojuje svoji práci se sportem a přírodou ve formě zážitkových programů. Využívá znalosti a zkušenosti z diplomacie, vedení velkých firem a z více jak 10leté praxe v oblasti koučování, mentoringu, leadershipu, terapie a transformačního léčení. Je partnerem jak skupinám, tak jednotlivcům na cestě osobního rozvoje, poznání a změn. Podpoří vás při hledání odpovědí na vaše otázky v oblasti chování, návyků i přesvědčení. Vlado miluje hory, přírodu, skialpinismus, námořní jachting a hlavně lidi.  Martina Fau
  Martina je profesionální kouč a trenér. Posledních 10 let se věnuje NeuroCoachingu, vychovala stovky profesionálních koučů, má certifikaci PCC (Professional Certified Coach) získanou u ICF (International Coach Federation) v USA a vede certifikační mentorinky pro kouče. Těší ji poznávat jedinečné talenty a silné stránky lidí a učit je těžit z nich v každodenním životě. Kombinací bohatých zkušeností s Human Design systémem a principy Feng Shui vzniká v její dílně unikátní architektura pro životní úspěchy, zdraví a správné sebevyjádření člověka ve světě. Martina je vášnivá navigátorka v kokpitu veteránských aut na setinových rallye, a stejně jako pocit vítězství s mechanickými stopkami, miluje zažívat úspěchy a proměny svých klientů.
  Marek Soukal
  Marek studoval ve Spojených Státech anatomii, lingvistiku a statistiky. Během studia pracoval na obchodních IT geo-meteorologických projektech, zahrnujících projektový management a sběr dat pro aplikační účely. Po dokončení studia pracoval jako profesor anatomie, a ve volném čase vytvářel vzdělávací programy pro místní atletické skupiny. Po čase dostal i několik pracovních nabídek v Číně, kde působil jako pedagog a následně se zde věnoval obchodu. Po návratu do ČR navázal na mezinárodní obchod, především na prodej, expandování evropských produktů do Asie a vývoj korporačního ERP systému. Marek tráví svůj volný čas boulderingem nebo tancem. Zajímá se o digitální média a miluje kvalitní červené víno.

 • ČÍSLO ÚČTU FONDU
  Česká spořitelna, 666 444 222 / 0800